השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין משפחה בראשון לציון

  עורך דין לענייני משפחה בראשון לציון

  כאשר עוברים גירושין, אחת השאלות הבסיסיות ביותר שכל אדם ישאל את עצמו לפני ההליך היא: "האם אני צריך לשכור עורך דין – או שאני יכול להתנהל לבד בבית המשפט?" בעוד ששכירת שירותי עורך דין משפחה בראשון לציון אינה בהכרח דרישה, עורכת דין מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין, תסייע להתנהלות הרבה יותר חלקה בהליך.

  חשיבות שכירת שירותי עורך דין משפחה בראשון לציון

  שירותי עורך דין משפחה בראשון לציון דרושים במיוחד כאשר הגירושין המדוברים מסובכים, מאופיינים בנושאים שנויים במחלוקת, החלטות צריכות להתקבל לגבי משמורות ילדים, או אם הצד השני החליט לשכור עורך דין בעצמו.

  ייצוג עצמי נפוץ לעיתים בתיקי דיני משפחה. השופטים יעמידו את אלו שיבחרו לייצג את עצמם באותן אמות מידה כמו עורך הדין שנגדו יתמודדו. אף על פי ששופטים נוטים להיות אנשים סבלניים, הם עלולים להתעצבן במהירות ולהיות פחות סימפטיים אם צד לא יודע את החוקים הנכונים, הפעולות הנדרשות ואיזה סוג של מסמכים נדרשים.

  יתרונות הידע המקצועי המקיף

  עורך דין משפחה בראשון לציון בקיא בדיני משפחה, ואין זה סביר שאדם המייצג את עצמו מוכן להתמודד מול עורך דין משפחה אחר בעצמו. על ידי כך, הפרט המייצג את עצמו מסכן את כל המקרה שלו בכך שהוא אומר או עושה את הדבר הלא נכון.

  לפעמים, גירושין עשוי להיות חוויה רגשית עבור כל הצדדים המעורבים. יתכנו רגשות של עצב, בגידה, פחד, כעס, דיכאון וטינה בין רגשות אחרים. די ברגשות אלו לבדם כדי להעיב על שיקול דעתו של אדם ורמת המעורבות הרגשית בתיק בהחלט תטה את יכולתו של בעל דין לבצע את השיקולים הנכונים בעת הצורך.

  עורך דין אינו מעורב רגשית ולכן מנהל את התיק במקצועיות

  אחד השירותים הטובים ביותר שעורך דין יכול להציע ללקוח שלו הוא היכולת ליידע אותו כשהתנהלותו אינה הגיונית או כאשר הוא פשוט מבקש משהו שאינו לטובתו.

  ללא הדרכה של עורכת דין מעיין סבג, שיש לה ניסיון של שנים רבות בדיני משפחה, לקוחות עשויים לראות רק את הצד שלהם במערכה, ובמקרים מסוימים לדחוף את הצד השני רחוק מדי.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית




   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן