השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין משפחה בפתח תקווה

  עורך דין לענייני משפחה בפתח תקווה

  גירושין, מזונות ילדים, משמורת ילדים ומזונות הם מקרים מרתיעים עבור כל מי שצריך להתמודד איתם. הלחץ והחרדה שמגיעים עם המקרים האלה מספיקים כדי לגרום לתחושת תבוסה עוד לפני שאתה תחילת ההליך. למשפחות יש בעיות ומחלוקות, וחלקן חמורות מספיק כדי לדרוש את עזרתו של עורך דין משפחה בפתח תקווה.

  סכסוכי גירושין ומשמורת אינם פשוטים, שכן יכולים להיות סיכונים שיכולים להיות קשורים לניהול תיקי משפחה ללא עורך דין. אנשים רבים אינם שוכרים עורך דין משפחה רק כדי לחסוך כסף או בשל ההנחה שהם יכולים לטפל במקרה כזה בעצמם.

  עורכת דין מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין, מלווה משפחות וזוגות בתהליכי גירושין ומייצגת את האינטרסים של לקוחותיה מול הצד השני ומול הערכאות השיפוטיות.

  עורך דין משפחה בפתח תקווה מספק הגנה משפטית

  עורך דין משפחה בפתח תקווה בקיא בחוקי המשפחה ובתוצאות של מקרים דומים בעבר. לכן, הוא יכול להשתמש בידע ובניסיון שלו כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר האפשריות. הוא יודע להציג את המקרה שלכם בבית המשפט כדי שהשופט יראה את הצד שלך.

  כמובן, אין לכם שום ניסיון או ידע משפטי שתוכלו להשתמש בו, במיוחד אם הצד השני מיוצג על ידי עורך דין, קל יותר לנצל את חוסר הידע המשפטי. עורך דין משפחה בפתח תקווה מנחה אתכם בכל הנוגע לאיומים מציאותיים ולא מציאותיים, וכיצד להגן על זכויותיכם.

  הגשה נכון של מסמכים משפטיים

  יש להגיש ולחתום על מסמכים רבים במהלך תיק דיני משפחה כגון גירושין. אם אין לכם ניסיון במשפטים, אתם עלולים להסתבך בניסיונות לוודא שכל מסמך מוגש כהלכה. לשופט יש אפשרות להוציא חלק מהמסמכים או את כולם שאינם מנוסחים כהלכה.

  על ידי שכירת עורך דין משפחה בפתח תקווה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים שהניירת שלך מוגשת כהלכה, כולל ניסוח והגשת מסמכים תוך עמידה במגבלות הזמן.

  תשלום מזונות ילדים

  אם אתם מחויבים בתשלום מזונות אך אינכם מסוגלים לשלם את הכסף עקב הפסד כספי, עורכת דין מעיין סבג, מומחית לדיני משפחה עם ותק של שנים רבות בתחום, תסייע לכם להגיש בקשה להפחתת סכום המזונות.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן