השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  הפחתת מזונות

  עורך דין להפחתת מזונות

  אם מצבכם הכלכלי השתנה באופן משמעותי מאז מתן צו המזונות הראשון ואתם מתקשים להמשיך לשלם את תשלומי המזונות, ייתכן שתוכל לקבל הפחתת מזונות עם צו בית המשפט לענייני משפחה. עורכת דין מעיין סבג, מומחית לדיני משפחה, גירושין ומזונות תעתור לשופט שיכיר בקושי שלכם לשלם את דמי המזונות כסדרם ולהפחית את הסכום.

  הוכחת חשיבות הפחתת מזונות בפני השופט

  אם אתם מעוניינים לשנות את צו בית המשפט, הנטל מוטל עליכם להוכיח שמצבכם הכלכלי השתנה לכזה שהופך את תשלום המזונות ליותר מדי עד כדי כך שהוא מהווה עליכם נטל. גם אם בת זוגכם לשעבר מסכימה לבקשת הפחתת מזונות, נדרשת חתימת שופט על אישור הבקשה לשינוי. אירועים המהווים שינוי בנסיבות הכלכליות כוללים:

  • יוקר המחיה
  • שינוי בהכנסה של בן הזוג שמשלם את המזונות
  • מחלה, מוגבלות או ליקוי המתעוררים לאחר ההסכם על דמי המזונות המקוריים
  • אובדן בית או דירה של בן הזוג שמשלם את המזונות

  הסכמי גירושין יכולים להכיל סעיפי שינוי שקובעים הפחתת מזונות אם יהיה צורך בכך בעתיד והצדדים עשויים אפילו להסכים לאילו מצבים יכולים להצדיק שינוי.

  שינויים בחיי בן הזוג שמשלם מזונות

  כדי לשנות את הסכם המזונות המקורי, יש להוכיח שחל שינוי בחיים שמחייב להקטין את תשלום המזונות הנוכחי, באמצעות דפי חשבונות בנק, דפי חשבונות כרטיסי אשראי, תיעוד על הלוואות שמשולמות, וכל הוצאה אחרת ששינתה את המצב הכלכלי.

  שינוי בחיים יכול להיות ירידה משמעותית בהכנסה של בן הזוג לשעבר שמשלם את המזונות. חל שינוי משמעותי במצב הכלכלי, והתשלומים אינם יכולים להתנהל יותר כסדרם, בית המשפט יבחן את הראיות שכוללות מסמכים שמאשרים את השינוי במצב הכלכלי, ויחליט אם לאשר הפחתת מזונות.

  בשורה התחתונה, כדי לקבל פסק דין לטובתכם, כדאי שעורך דין מומחה בתחום ייצג אתכם

  עורכת דין מעיין סבג חברה בלשכת עורכי הדין ויש לה שנים רבות של ניסיון משפטי, עם בקיאות בתהליכי גירושין, והיא תחתור להשגת התוצאה של הפחתת מזונות לסכום שתוכלו לעמוד בו. יש לה מוניטין של אשת מקצוע מצוינת שמתמקדת בסיוע ליחידים ולמשפחות לעבור את תהליך הגירושין, אז פנו עוד היום לקבלת ייעוץ ממומחית בתחום.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן