עורכת דין ומגשרת | מומחית בדיני משפחה וגירושין

המלצות וביקורות מלקוחות

המלצות מהוואטסאפ

המלצות נוספות

"עורכת דין ישרה ונאמנה! הוגנת מאוד במחירים ומבינה את מצוקות הלקוחות שלה ומעל הכל נלחמת כמו לביאה על כל פסיק קטן עד שמגיעה לתוצאה הרצויה. על כך מעיין תודתי נתונה לך! כן יירבו כמותך!!"
איציק גולדברג
"מעיין היקרה עו"ד מצוינת שליוותה אותי בתיקי הוצל"פ ומשפחה שהתנהלו קרוב לשנה בדרך הכי מקצועית והכי מוצלחת שיכולתי לבקש ולא פחות חשוב בצורה הכי אנושית והכי רגישה שיש. אמנם נראית קטנה אבל פלפלית וחריפה שעלתה על כל הציפיות כל פעם מחדש. ממליצה בחום!!!"
אורטל שלם
"מעיין את אלופה. אם יש מישהו שאיכפת לו באמת מהלקוח ולא עוד מספר תיק בארון התיקים זו את. תודה רבה על טיפול מסור ואיכפתי..נדיר למצוא לב ענק כמו שיש לך. תודה."
דודי בן דויד
"עורכת דין תותחית חריפה ולא רואה בעיניים! הוגנת, מבינה ומעל הכל נלחמת כמו לביאה! הלוואי והיה אפשר לשכפל אותך כן יירבו כמותך"
שיר רוזוב
"נעזרתי במעיין במהלך התיק שהתנהל בבית המשפט לענייני משפחה, מעיין משלבת ידע רב במישור המשפטי שמגיע יחד עם רעב ואמביציה שמאוד התחברתי אליה. מעיין תמיד ידעה לזקק את הנושאים ואת הסיפור בצורה המדוייקת ביותר ועזרה לי מאוד לאורך התהליך. עורכת דין מקצועית ואף חשוב יותר, אנושית, חייכנית ועם לב גדול."
אורן
גרוש +2
"למעיין, עורכת הדין לגישור ולדיני משפחה, מודה מקרב לב על טיפול אדיב אמין ויעיל. שמחה ומאושרת שהבורא הפגיש בינינו והצלת לי את החיים. אוהבת אותך המון ומעריכה אותך מלא."
רונית אלדד
"עו"ד מעיין היא הרבה יותר מעו"ד. דוקא בתקופה כזאת מורכבת ריגשית חשוב שתהיה לידי חברה. אחת שקל לחשוף בפניה את הדברים הכי אישיים ואינטימים ויחד עם זאת- שתדע להוביל במקצועיות ורגישות ובדרך הנכונה לכל אחד ואחת. כשהגעתי למעיין לחוצה ומבולבלת הרגשתי שאני בידיים טובות ותומכות כבר בשיחה הראשונה. יש מי שדואג לצדק ולאיטרסיים שלי לצאת לפועל ובעיקר מסדרת לי את הכל בראש תוך כדי הפחתת הלחץ והחששות. מרגישה שהיא נשלחה אליי משמיים ובדיוק בזמן. תודה! ♥"
מורן
שומרון
"בשירותיה של עו"ד מעין נעזרתי הן בהליכי המשפחה והן בהליכי הוצל"פ. כמי שבמשך שנים התמודד עם ייצוגים שונים ובהליכים כאלו ואחרים, נוכחתי לקבל שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר נוסף על אמפתיה וחיבור לסיפור האישי שלי שזה דבר לא ברור מאליו כלל ומהווה עידוד חשוב לאורך הדרך. תוצריה של מעין מלווים בניסוחים בהירים ומדוייקים ונשענים על פסיקה המסייעת לקבל את התוצאות הרצויות. בכל שאלה, אשמח להמליץ גם באופן ישיר."
משה
פתח תקווה
"מעין יקרה, תודה על ליווי אנושי, מסור ומקצועי בגירושים שלנו וגם אחרי. בדרך הצנועה שלך עם קורטוב חוש הומור, את עזרת לנו להיפרד באופן מכבד ונעים למרות האתגרים הרבים תמיד היית לנו אוזן קשבת, גם אם זה היה רק לאוורור ובטח ובטח בהתייעצויות מקצועיות. תודה רבה רבה לך!! אין צורך להתגרש אם לא חייבים, אבל אם כבר עושים זאת זו זכות לפגוש אנשים כמוך בדרך.באהבה, ענת"
ענת ברטל
תל אביב
"אנו רוצים להמליץ על עו"ד מעיין סבג שטפלה במקצועיות בתהליך ארוך ומורכב, במיוחד בתקופת הקורונה ביעילות תוך תמיכה וטיפול בכל הנדרש. תמיד ביחס אישי ומכוון, גם בשעות לא שעות, עם חיוך בעבודה מהירה ויעילה! מי שרוצה שיטפלו בתיק שלו ביעילות מהירות ואנושיות, אנו ממליצים על עורכת דין מעיין סבג - בחום רב!!"
נוי ומתן דגן
תל אביב
"בשעות היותר קשות בחיי המליצו לי בחום על עורכת הדין מעיין סבג. מעיין מתחילת הדרך המשותפת היתה קשובה,עניינית ומקצועית. מעיין פעלה ללא לאות כדי להשיג את התוצאה הטובה ביותר עבורי,תמיד היתה פנויה להקשיב. תודה רבה על הכול והצלחה בהמשך דרכך שאני משוכנע תהיה רצופה בהצלחות ובהשגים."
מוטי פינקסוביץ
ירושלים
עו"ד מעיין מזמינה אותך לשיחת ייעוץ ללא עלות!
ניתן להשאיר פרטים ועו"ד מעיין תחזור אליך בהקדם