מעיין סבג

עורכת דין לענייני גירושין

עו"ד מעיין סבג, מומחית בדיני משפחה וגירושין. 
סגנית יו"ר וועדת משפחה בלשכת עורכי הדין.
מייצגת בבתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים ובהליכי גישור.

מי אני?

שמי מעיין סבג, אני עורכת דין העוסקת בתחום המשפחה, בדגש על עולם הגירושין. המומחיות שלי היא לייצג את האינטרס שלך לאורך ההליך: בערכאות השונות או בהליכי גישור, כך שההסדר המתקבל יהיה האופטימלי מבחינתך. אני נחשבת לעורכת דין מובילה בתחום דיני המשפחה, ומכהנת כסגנית יו"ר וועדת משפחה בלשכת עורכי הדין. המשרד שלי עוסק אך ורק בתחומי המשפחה, וצבר ניסיון ייעודי רב בתחום.

איך אני עושה את זה?

עם השנים התמחיתי בניהול תיקי גירושין שונים ברמות מורכבות שונות. אני יודעת- מה לדרוש, איך לדרוש ומתי לדרוש- ולקבל. אני יודעת מה מגיע לך על פי חוק ויודעת איך להתגבר על המכשולים ועל ההתנגדויות על מנת להגיע למטרה. מהמקום הזה אני מנהלת את המשא ומתן בצורה קשוחה וחסרת פשרות, בכל טריבונאל. 

אני זמינה לכל שאלה 077-2310505

 בהצלחה !

ייצוג וייעוץ משפטי בתיקי גירושין

המלצות חמות מהלקוחות שלי

משמורת

סוגיית המשמורת כוללת בחובה קביעת זמני שהות של כל אחד מההורים עם ילדיהם. אם אין הסכמה בין ההורים, ההסדר ייקבע בהתאם לטענות הצדדים, לרצון הילד ולחוות דעת מומחים שיועברו לבית המשפט.

מזונות

המונח מזונות מתייחס בד"כ למזונות ילדים, אף על פי שלעתים בתיקי גירושין ייפסקו גם מזונות אישה. מדובר בסכום משמעותי בו יחויב אחד ההורים מדיי חודש על מנת לדאוג לרווחת ילדיו.

שלום בית

תביעה לשלום בית או הסכם שלום בית הם ניסיון שמבצע זוג, לאחר שמערכת היחסים ביניהם עלתה על שרטון במטרה לנסות ולשקם את היחסים ביניהם ולהשיב את חיי הנישואין שלהם למסלולם.

גט וכתובה

תביעות כתובה וגט מתבררות בבית הדין הרבני. תחת עילות מסוימות כל אחד מבני הזוג רשאי לפנות לבית הדין לצורך הגשת תביעת גירושין על מנת לפרק את הנישואין. כמו כן, האישה יכולה לתבוע מהבעל את הסכום שנקבע בכתובה בעת נישואיהם.

רכוש

סיום הנישואין גורר עמו מחלוקות רכושיות שונות. בית המשפט יקבע כיצד ההון והנכסים שצברתם במהלך חיי הנישואין ולפניהם, יחולקו ביניכם, בהתאם לקבוע בחוק.

השאירו פרטים ואחזור אליכם

הפרטים שלנו

כתובת מייל

info@maayan-law.co.il

כתובת

בר כוכבא 23 בני ברק (מגדל v tower)

מדיה

הודעה