עורכת דין ומגשרת | מומחית בדיני משפחה וגירושין

אודות

אודות משרד עורכת הדין מעין סבג

ברוכים הבאים למשרד עורכת הדין מעין סבג, משרדנו נמצא בבר כוכבא 23, בני ברק (מגדל v tower, קומה 16) ומתמחה בדיני משפחה וגירושין כולל ייעוץ וליווי בהליכי גירושין, גישור לפני גירושין, הסכמי ממון, זמני שהות ואפוטרופסות, ירושות וצוואות, ועוד. עם שנים של ניסיון ונחישות בלתי מתפשרת, אנו כאן כדי לסייע לכם לנווט בהצלחה בכל אתגר משפטי בתחום המשפחה.

אנו מתחייבים לפעול בשקיפות מלאה מול לקוחותינו, להעניק ייעוץ משפטי ישר והוגן, ולהתנהל בצורה אתית ומכובדת בכל שלב של ההליך המשפטי. לקוחותינו יודעים שהם יכולים לסמוך עלינו ולהפקיד בידינו את ענייניהם הרגישים ביותר.

הכירו את עורכת הדין מעין סבג – מומחית בגישור ודיני משפחה

היי, שמי מעין סבג, נשואה ואמא ל- 3 ילדים. אני עורכת דין העוסקת בתחום המשפחה והגירושין. המשרד שלי כולל 2 עובדות נוספות.

כמי שגדלה במשפחה של הורים גרושים, אני חווה ומבינה את המורכבויות והאתגרים של תחום זה ממקור ראשון. בעבודתי, אני שואפת לתת ללקוחותיי תמיכה מלאה ומקצועית, עם דגש על טובת הילדים ורווחתם. אני משלבת ידע משפטי מעמיק עם גישה אמפתית ותומכת, כדי להבטיח שכל לקוח ולקוחה יקבלו את הליווי הטוב ביותר בתהליך המשפטי והרגשי שהם עוברים.

רקע מקצועי

קיבלתי את תעודת ההכשרה לעריכת דין מטעם לשכת עורכי הדין בשנת 2013 ובאותה השנה, התקבלתי כחברה בלשכת עורכי הדין. בנוסף, עברתי קורס גישור מטעם לשכת עורכי הדין, אשר מאפשר לי לגשר ולפתור סכסוכים בדרכי נועם והסכמה. בשנת 2019, קיבלתי תעודת מינוי לסגנית ועדת משפחה של לשכת עורכי דין במחוז תל אביב, וכך הרחבתי את תחומי ההשפעה והמקצועיות שלי. בשנת 2023, קיבלתי חותם אמינות מבית דן אנד ברדסטריט ישראל.

למה לבחור בי?

אני מכירה מקרוב את ההשפעות הרגשיות והנפשיות של תהליכי גירושין על ילדים.

אני מקפידה על כך שהם יקבלו את כל התמיכה וההגנה הדרושה במהלך התהליך המשפטי. המשרד שלי עוסק אך ורק בתחומי המשפחה, וצבר ניסיון ייעודי רב בתחום.

אני מייצגת את לקוחותיי בבתי המשפט לענייני משפחה, בתי הדין הרבניים ובהליכי גישור, תוך דגש על השגת התוצאה האופטימלית והמתאימה ביותר לצרכים ולמטרות של כל לקוח ולקוחה.

תחומי ההתמחות שלי

  • משמורת: קביעת זמני שהות של כל אחד מההורים עם ילדיהם.
  • מזונות: טיפול במזונות ילדים ולעיתים גם מזונות אישה.
  • שלום בית: ניסיון לשקם את היחסים בין בני הזוג ולהשיב את חיי הנישואין למסלולם.
  • גט וכתובה: תביעות כתובה וגט בבית הדין הרבני.
  • רכוש: חלוקת רכוש והנכסים שנצברו במהלך חיי הנישואין ולפניהם.

איך אני עושה את זה?

עם השנים, התמחיתי בניהול תיקי גירושין ברמות מורכבות שונות. אני יודעת מה לדרוש, איך לדרוש ומתי לדרוש – ולקבל. אני מכירה את החוק לעומק ויודעת איך להתגבר על המכשולים וההתנגדויות כדי להגיע למטרה.

מהמקום הזה, אני מנהלת את המשא ומתן בצורה קשוחה וחסרת פשרות בכל תיק שמגיע אלי.

אני כאן כדי לעזור ולתמוך בכל שאלה ובכל שלב של התהליך המשפטי.

אתם מוזמנים לפנות אליי בטלפון 077-997-0263.

בהצלחה!

מעין סבג עורכת דין לענייני משפחה וגירושין

עורכת דין לדיני משפחה גירושין וצוואות - מעיין סבג

תעודות והסמכה