השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין מזונות

  עורך דין בענייני מזונות

  כשאתם עוברים גירושין ומחפשים עורך דין מזונות, חשוב לא להתפשר על שכירת שירותי עורך הדין הראשון שאתם פוגשים. בחירת שירותי עורכת דין מעיין סבג, מומחית לדיני משפחה וגירושין, שתדריך אתכם במהלך הגירושין ההחלטה הטובה ביותר שתקבלו.

  בחירת עורך דין מזונות

  כדי למצוא עורך דין מתאים שייצג וילווה אתכם בתהליך הגירושין בכלל ובקביעת סכום המזונות המציאותי בפרט, יש לוודא שלעורך הדין שאת שירותיו תבחרו לשכור יש את הניסיון המקצועי וההכשרה המתאימה לסייע לכם.

  יחד עם זאת, דיני משפחה הם תת התמחות המערבת עקרונות משפטיים מורכבים, שלוקח זמן וניסיון של עורך דין מזונות שבקיא בתחומים אלו. דיני משפחה כוללים תחומי התמחות רבים כמו אפוטרופסות, חזקת ילדים, דמי מזונות ועוד סעיפים רבים שקבועים בחוק.

  השיקולים הכלכליים

  קיימים היבטים פיננסיים שונים שדורשים ייעוץ של עורך דין מזונות, כולל:

  • דרישות גילוי פיננסי בין בני זוג.
  • צווי מניעה האוסרים על בני זוג לשנות את ייעוד המוטב או להעביר נכסים לפני ובמהלך הגירושין.
  • מזונות ילדים (כיצד לחשב מזונות ילדים).
  • חלוקת הרכוש והנכסים, לרבות רכוש מקרקעין, פריטי אספנות, זכויות הון סיכון, תיקי אופציות, או אינטרסים עסקיים אחרים.
  • וחלוקת קצבאות הפרישה.

  קבלת החלטה מוקדמת על סכום המזונות המציאותי שבן הזוג לשעבר יידרש לשלם, תסדיר ותמנע מצבים עתידיים של שינויים במצב הכלכלי, חוסר יכולת להמשיך לשלם את דמי המזונות כסדרם, והגשת בקשה להפחתת מזונות.

  הבנת לשון החוק בסיוע של עורך דין מזונות

  קיימת חקיקה רחבה שחלה על דיני משפחה, והחוקים מתעדכנים או מתבטלים לעיתים קרובות על ידי המחוקק ו/או בתי המשפט, ולכן תצטרכו למצוא עורך דין מזונות שמכיר את הכללים החדשים החלים על הגירושין שלכם.

  ניהול משא ומתן בליווי עורך דין מומחה לדיני משפחה

  בני הזוג צריכים לנהל משא ומתן ישיר לגבי סכום המזונות שהם מסכימים עליו, ולתת את הדעת על העתיד הכלכלי, כדי לוודא שדמי המזונות יוכלו להמשיך להיות משולמים כסדרם ובהתאם לסכום שנקבע.

  לעורכת דין מעיין סבג יש ניסיון רב בדיני משפחה וקביעת תעריפי מזונות, והיא מייעצת לבני זוג על סכומים הוגנים ומציאותיים לתשלומי מזונות, כדי למנוע בעיות עתידיות.

   

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן