השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין ירושה תל אביב

  עורך דין לענייני ירושה תל אביב

  ירושות הן נושאים רגישים שכרוכים בכספים שעלולים להוביל לרגשות סוערים וסכסוכים משפחתיים, בצל הפרדה מאדם אהוב. כדי לוודא שהירושה מתקיימת כלשון הצוואה, ושכל יורש מקבל את חלקו בירושה, יש לשכור שירותי עורך דין ירושה תל אביב, מומחה בדיני משפחה. עורכת דין מעיין סבג מתמחה בדיני משפחה ומלווה משפחות עד להסדרת הירושות.

  סוגיות משפטיות שמטופלות על ידי עורך דין ירושה תל אביב

  עורך דין ירושה תל אביב מנהל תיקי ירושות ועיזבונות ומייצג משפחות במחלוקות מורכבות אשר עשויות להתבסס על העדר בהירות שנוגעת לכספים או לרכוש שמוענקים לבני המשפחה מתוקף צוואה. עורך הדין מעביר את ההתנהלות לכותלי בית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני כדי לקבל החלטה על חלוקה הוגנת של הירושה, בהתאם ללשון הצוואה.

  עורך הדין מטפל בנושאים מורכבים להשבת הזכויות של היורשים וקבלת החלטות הנוגעות לזהות היורשים, תוקף הצוואה, היקף העיזבונות וכן הלאה.

  הקשר בין דיני משפחה לבין ירושות

  עורך דין ירושה תל אביב מנהל תיקי משפחה שמבוססים גם על מחלוקות לגבי ירושות במהלך גירושין. עורך הדין מסתמך על הפסיקה הרלוונטית כשהוא מגיש את בקשות או ערעורים לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני, ומצביע על התנהלות שבוססת על הטעיות, העדר תום לב או מרמה.

  בחלק מהמקרים, מתנהלת סתירה בין הזכויות של היורשים לבין הזכויות הנוגעות מתוקף הנישואין, כמו במקרים שבהם הסכם ממון אינו מציין מה כל אחד מבני הזוג יקבל במקרה של ירושה. יש הבדלים בין דיני משפחה לבין דיני ירושות, ועם ייצוג של עורך דין ירושה תל אביב מול הערכאות השיפוטיות הרלוונטיות, ניתן להגיע להכרעה הולמת.

  מגוון שירותים משפטיים בדיני צוואות

  לעורכת דין מעיין סבג יש התמחות מיוחדת וותק של שנים רבות בדיני צוואות, ירושות ועיזבונות, ועיקר פעילותה סובב ייצוג משפחות בערעורים על צוואות, סכסוכים משפחתיים, תביעות, ניהול עיזבונות, והליכים משפטיים שנוגעים למחלוקות בין בני משפחה בנושאי קיום צוואות וחלוקת ירושות.

  במשך השנים היא זכתה במגוון פסקי דין בנושאים אלו, בייצוג משפחות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, בהליכים משפטיים ובמגוון ערכאות ערעור.

  עורך דין ירושה תל אביב

  קרדיט – canva

  עורך דין ירושה תל אביב – חשיבות

  דיני ירושה הם תחום מורכב ומסובך, ובמידה ומצאתם את עצמכם מתעסקים בו, סיוע של עורך דין ירושה יכול להיות בעל ערך רב. עורכי דין לענייני ירושה עוזרים לאנשים לנהל את המורכבויות המשפטיות הכרוכות בתהליך הירושה. בין אם אתם עורכים צוואה, מנהלים עיזבון או מתמודדים עם סכסוך על ירושה, מומחיותו של עורך דין המתמחה בתחום זה יכולה לפשט מאד את התהליך. עו"ד מעיין סבג המתמחה בדיני משפחה מסבירה במאמר הזה מה תפקידו של עורך דין ירושה ומשתפת בתובנות מתוך נסיונה כיו"ר וועדת משפחה בלשכת עורכי הדין וכמתמחה בתחום.

  מה תפקידו של עורך דין ירושה?

  כאשר אתם חושבים על להתחיל לחפש עורך דין ירושה תל אביב היא ללא ספק מוקד העניינים. יחד עם זאת, לפני שאתם כבר מתחילים לפגוש עורכי דין, חשוב להבין מה התפקיד המהותי של עורך דין זה כדי לדעת כיצד הוא יכול לסייע לכם.

  לעורכי דין ירושה יש מגוון רחב של אחריות. אלה כוללים סיוע בעריכת צוואות, עזרה בתכנון עיזבון, ייעוץ בדיני מס וייצוג לקוחות בבית משפט במקרים של סכסוכי ירושה. עורכי דין לענייני ירושה יכולים גם לסייע בגישור במצבים משפחתיים מורכבים ולוודא שחלוקת הנכסים מתבצעת לפי רצונו של המוריש או בהתאם לדיני הירושה.

  האם חייב עורך דין לענייני ירושה?

  אמנם יש מי שחושב שהעסקת עורך דין היא מיותרת, במיוחד אם יש צוואה ברורה, אבל המציאות היא שדיני הירושה יכולים להיות מורכבים. אם אתם מחפשים עורך דין ירושה תל אביב היא המקום עבורכם, עורך דין לענייני ירושה יכול לסייע להבטיח שהליך חלוקת העיזבון יעבור בצורה חלקה ובהתאם לחוק. גם בצוואה יכולים להיות אתגרים כמו מתן תוקף לצוואה, התמודדות עם מיסים והבטחת חלוקה הוגנת של הנכסים בין היורשים.

  זאת ועוד, במקרים בהם אין צוואה או אם הצוואה מתערערת, תפקידו של עורך דין ירושה מקבל חשיבות רבה אף יותר כאשר יש גם יכולת ייצוג בבתי המשפט במקרים אלו.

  בבחירת עורך הדין חשוב לקחת בחשבון את הניסיון והמומחיות שלו. עורך דין בעל הבנה עמוקה של דיני הירושה ורקורד איתן בטיפול בתיקים דומים יכול להיות נכס עבורכם. דאגו לבחור נכון, בפרט שמדובר בסיטואציה כל כך רגישה ומורכבת.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן