השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין ירושה תל אביב

  עורך דין לענייני ירושה תל אביב

  ירושות הן נושאים רגישים שכרוכים בכספים שעלולים להוביל לרגשות סוערים וסכסוכים משפחתיים, בצל הפרדה מאדם אהוב. כדי לוודא שהירושה מתקיימת כלשון הצוואה, ושכל יורש מקבל את חלקו בירושה, יש לשכור שירותי עורך דין ירושה תל אביב, מומחה בדיני משפחה. עורכת דין מעיין סבג מתמחה בדיני משפחה ומלווה משפחות עד להסדרת הירושות.

  סוגיות משפטיות שמטופלות על ידי עורך דין ירושה תל אביב

  עורך דין ירושה תל אביב מנהל תיקי ירושות ועיזבונות ומייצג משפחות במחלוקות מורכבות אשר עשויות להתבסס על העדר בהירות שנוגעת לכספים או לרכוש שמוענקים לבני המשפחה מתוקף צוואה. עורך הדין מעביר את ההתנהלות לכותלי בית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני כדי לקבל החלטה על חלוקה הוגנת של הירושה, בהתאם ללשון הצוואה.

  עורך הדין מטפל בנושאים מורכבים להשבת הזכויות של היורשים וקבלת החלטות הנוגעות לזהות היורשים, תוקף הצוואה, היקף העיזבונות וכן הלאה.

  הקשר בין דיני משפחה לבין ירושות

  עורך דין ירושה תל אביב מנהל תיקי משפחה שמבוססים גם על מחלוקות לגבי ירושות במהלך גירושין. עורך הדין מסתמך על הפסיקה הרלוונטית כשהוא מגיש את בקשות או ערעורים לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הרבני, ומצביע על התנהלות שבוססת על הטעיות, העדר תום לב או מרמה.

  בחלק מהמקרים, מתנהלת סתירה בין הזכויות של היורשים לבין הזכויות הנוגעות מתוקף הנישואין, כמו במקרים שבהם הסכם ממון אינו מציין מה כל אחד מבני הזוג יקבל במקרה של ירושה. יש הבדלים בין דיני משפחה לבין דיני ירושות, ועם ייצוג של עורך דין ירושה תל אביב מול הערכאות השיפוטיות הרלוונטיות, ניתן להגיע להכרעה הולמת.

  מגוון שירותים משפטיים בדיני צוואות

  לעורכת דין מעיין סבג יש התמחות מיוחדת וותק של שנים רבות בדיני צוואות, ירושות ועיזבונות, ועיקר פעילותה סובב ייצוג משפחות בערעורים על צוואות, סכסוכים משפחתיים, תביעות, ניהול עיזבונות, והליכים משפטיים שנוגעים למחלוקות בין בני משפחה בנושאי קיום צוואות וחלוקת ירושות.

  במשך השנים היא זכתה במגוון פסקי דין בנושאים אלו, בייצוג משפחות בבית הדין הרבני ובבית המשפט לענייני משפחה, בהליכים משפטיים ובמגוון ערכאות ערעור.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן