עורכת דין ומגשרת | מומחית בדיני משפחה וגירושין

עורך דין גישור

כעורכת דין ומגשרת, אני מעוניינת להמליץ לכם בחום על הליכי גישור לקראת גירושין. הליכי גישור אלו, המבוצעים בעזרת עורך דין גישור, חוסכים לצדדים עוגמת נפש רבה כמו גם משאבי זמן וכסף. המטרה שלי במאמר זה היא לחשוף בפניכם את עולם הגישור לפני גירושין באמצעות עורך דין גישור, כדי שבמקרי הצורך תרגישו בנוח יותר לפנות אליו.
תוכן עניינים

הגישור לפני גירושין: הסכמה שלמה בגירושין בכבוד ובהבנה

גישור לפני גירושין הוא תהליך מרתק ומועיל שיכול להקל על בני הזוג בהגעה להסכמות בכל הנוגע לגירושין ולנושאים נלווים כמו חלוקת הרכוש, עורך דין מזונות, וקביעת משמורת קטינים וזמני שהות. כעורכת דין גישור, אני מתמקדת בליווי בני הזוג לאורך התהליך הקשה של הגירושין, מטרתי לסייע להם להגיע להסכמות בשלום ובהבנה.

במהלך הגישור, אני עובדת כמגשרת, מקשרת בין הצדדים ומסייעת להם להבין את הצרכים והתחומים שבהם עליהם להגיע להסכמה. אני מציעה פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית שמשקפים את האינטרסים של כל בן זוג. המטרה היא למנוע התמודדויות משפטיות ארוכות ויקרות ולהבטיח ששני הבני זוג יצאו מרוצים ומרוכזים על עתידם החדש.

אני מספקת עזרה מקצועית ואמפטית לכל לקוח שלי ומאפשרת להם להתמקד במהותיות של הגירושין ולא להיכנס לקשקושי משפט שיכולים להיות מייגעים ומורכבים רגשית.

אני מזמינה אתכם להתייעץ על שירותי הגישור שלי ולגלות איך אני יכולה לסייע גם לכם בהסכמת גירושין חלקה וכפולה.

להתייעצות: 077-9970263.

 

טיפ זהב – תנו צ'אנס לגישור גם אם נראה לכם שאין סיכוי

לפני זמן מה הגיע אליי איתן עמיר לצורך פתיחת תיק גירושין. לאחר שיחה קצרה עם איתן, הבנתי כי הפערים בינו לבין אשתו, חנה, אינם גדולים במיוחד. בשל כך, המלצתי לו להגיע אליי עם אשתו, לפגוש אותי בכובעי כמגרשת ולראות אם יש פוטנציאל להליך גישור בין בני הזוג.

בתחילת ההליך, באמת היה נראה כאילו אין סיכוי לגישור. בני הזוג היו מרוחקים אחד מהשני ושידרו כאילו יעשו הכל כדי לתקוע מקלות אחד בגלגלי השנייה. אלא שלאחר שיחה קצרה עם כל אחד מבני הזוג, נוכחתי לדעת כי הפערים האמיתיים בין הרצונות שלהם לא כל כך גדולים. על כן, בפגישות הבאות של הגישור התמקדנו באותם הפערים. ואכן, בחלוף 5 מפגשים, הצלחנו להגיע להסכמות ולנסח הסכם גירושין מוסכם שהיווה בסיס לגירושי הזוג.

 

בפני מי מבצעים גישור לפני גירושין – עורך דין גישור מנצח

גישור לפני גירושין מבוצע בפני מגשר מוסמך. אני ממליצה בחום שהמגשר שלכם יהיה עורך דין לענייני משפחה המוסמך גם כמגשר, שכן רק מי שחי ונושם את הפרקטיקה של דיני הגירושין יוכל לגשר בין בני הזוג, לחוות דעתו באשר למה שיכלו לקבל בבתי המשפט ולשכנע אותם להגיע להסכמות בהתאם לדין הנוהג.

עורך דין גישור שמתעסק ביום יום בתיקי משפחה מכיר את המורכבויות של זוגות בהליכי גירושין, יודע מה הצרכים של כל צד ועל מה חשוב לכל צד לשמור במסגרת גישור לפני גירושין. לכן, אני ממליצה לכם לא להתפשר ולבחור רק במגשר שלצד עיסוקו כמגשר משמש כעורך דין לענייני משפחה.

 

עו"ד ומגשרת מעין סבג

אני, עו"ד מעין סבג, עורכת דין ומגשרת בתחום דיני המשפחה. לאורך השנים גישרתי בין עשרות זוגות שהגיעו אליי עם תקוות קלושות מאוד בהליך הגישור, ובסופו של דבר הצלחנו להגיע להסכם גירושין מוסכם שחסך ניהול תיק גירושין כואב. הרגישות והנגישות לבני הזוג הם תמיד נר לרגליי, ואני דואגת להיות שם בשבילם כמה שרק אפשר לכל אורך הדרך. הנה קצת ממה שהלקוחות שלי כתבו עליי:

כך כתבה לי יפית מזרחי קרקוקלי: " נחישותה, מקצועיותה וחריצותה של מעיין, הובילו להצלחה אדירה בתיק! תודה על טיפול מסור ועל יחס שירותי ואדיב.".

וכך כתבה הראלה מנחם: " עו״ד מעיין סבג סופר מקצועית ורגישה! מומחית בתחום המשפחה! מומלצת בחום!"

מחבר המאמר
Picture of עו"ד מעין סבג
עו"ד מעין סבג

שמי מעין סבג, נשואה עם 3 ילדים. עורכת דין העוסקת בתחום המשפחה והגירושין. כמי שגדלה במשפחה של הורים גרושים, אני חווה ומבינה את המורכבויות והאתגרים של תחום זה ממקור ראשון.

מאמרים נוספים בנושא שירותים

עורך דין משפחה ברמת גן צריך להיות נחוש ומחויב למען השגת תוצאות מוצלחות במקרים המורכבים ביותר. אני, מעין סבג, עורכת דין מומחית לדיני משפחה וגירושין,

כמי שעוסקת שנים רבות בתחום דיני המשפחה, אני נתקלת לא אחת במורישים שכתבו צוואה, אך לאחר מספר שנים מעוניינים לשנות אותה. אותם אנשים לא תמיד

כמי שמלווה הליכי גירושין באופן יום יומי, אני יודעת עד כמה משמעותית פסיקת המזונות להליך הגירושין כולו. לא אחת, אני מטפלת בתיקים בהם תשלום המזונות

כמי שעוסקת באופן יום יומי בהליכי גירושין, אני מכירה מקרוב את התסכול של אישה עגונה שרוצה לקבל גט מבעלה אך הבעל לא מוסר אותו. מטרה
גירושין הם אחד מהאירועים המשמעותיים והמורכבים ביותר בחיים. הבחירה בעורך דין גירושין הנכון יכולה להשפיע בצורה משמעותית על התהליך והתוצאות. במאמר זה, אסביר מדוע כדאי