השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין גירושין בראשון לציון

  עו"ד גירושין בראשון לציון

  הרגשות המורכבים שמאפיינים את השינויים המתרחשים בחיי בני זוג במהלך תקופת גירושין, עלולים לפגוע ביכולתם להבין את ההליך המשפטי בפניו הם ניצבים, מה שעלול להוביל לפגיעה ביכולתם לקבל החלטות נכונות, אלא אם כן הם שוכרים שירותי עורך דין גירושין בראשון לציון.

  מפגישת הייעוץ המקדימה, דרך הליווי בעריכת הסכם גירושין ששני הצדדים מסכימים עליו, ועד לייצוג בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, תהליך הגירושין עשוי להיות קל יותר עם השירותים המקצועיים המוצעים על ידי עורכת דין מעיין סבג, שמיידעת בני זוג לגבי התהליך לפני תחילתו, ומדריכה אותם בתקופה המורכבת בחייהם.

  עורך דין גירושין בראשון לציון מייצג זוגות בהליכים המשפטיים

  הרבה אנשים מתחילים את הגירושים שלהם בתקווה "לנצח" את בן הזוג שלהם בבית המשפט עם עורך דין גירושין בראשון לציון. האמת היא שרק לעיתים רחוקות יש מנצח אמיתי בגירושים. הגירושין האופייניים כרוכים בסוגיות שונות, כמו משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש.

  רק לעתים נדירות מוצאים בני זוג שמתגרשים את כל מה שהם רוצים. לדוגמה, אחד מבני הזוג עשוי לקבל משמורת פיזית ראשית על הילדים, אך עשוי לקבל סכום מזונות נמוך בהרבה מהמבוקש; זה כמעט בלתי אפשרי להבדיל בין "המנצח" לבין "המפסיד", ולכן הניסיון "לנצח" הוא חסר טעם.

  שיקול דעת במהלך קבלת החלטות

  החלטות רבות שעשויות לשנות את החיים או להשפיע עליהם, מגיעות במהלך גירושין, ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין גירושין בראשון לציון. כך, לדוגמה, ייתכן שיהיה צורך להחליט אם למכור את בית המשפחה.

  מומלץ להתנגד לדחף לקבל החלטה מהירה רק כדי לסיים את התיק. בעת ביצוע בחירות חשובות, חיוני לקחת בחשבון את ההשלכות האפשריות.

  ציפיות הגיוניות

  בחלק מהמקרים, לבני זוג שמתגרשים יש מטרות שאינן הגיוניות לחלוטין או שאינן עולות בקנה אחד עם החוק.

  אם אתם מעוניינים שהליך הגירושין שלכם ייפתר במהירות, כדאי שתתייעצו עם עורכת דין מעיין סבג, שבקיאה בחוק ויש לה ותק של שנים רבות בליווי בני זוג בתהליכי גירושין, עד להשגת התוצאה המבוקשת והסבירה. בפגישת הייעוץ תקבלו הבנה מקיפה לגבי התוצאות האפשריות במקרה שלכם.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן