השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עורך דין גירושין בראשון לציון

  עו"ד גירושין בראשון לציון

  הרגשות המורכבים שמאפיינים את השינויים המתרחשים בחיי בני זוג במהלך תקופת גירושין, עלולים לפגוע ביכולתם להבין את ההליך המשפטי בפניו הם ניצבים, מה שעלול להוביל לפגיעה ביכולתם לקבל החלטות נכונות, אלא אם כן הם שוכרים שירותי עורך דין גירושין בראשון לציון.

  מפגישת הייעוץ המקדימה, דרך הליווי בעריכת הסכם גירושין ששני הצדדים מסכימים עליו, ועד לייצוג בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הרבני, תהליך הגירושין עשוי להיות קל יותר עם השירותים המקצועיים המוצעים על ידי עורכת דין מעיין סבג, שמיידעת בני זוג לגבי התהליך לפני תחילתו, ומדריכה אותם בתקופה המורכבת בחייהם.

  עורך דין גירושין בראשון לציון מייצג זוגות בהליכים המשפטיים

  הרבה אנשים מתחילים את הגירושים שלהם בתקווה "לנצח" את בן הזוג שלהם בבית המשפט עם עורך דין גירושין בראשון לציון. האמת היא שרק לעיתים רחוקות יש מנצח אמיתי בגירושים. הגירושין האופייניים כרוכים בסוגיות שונות, כמו משמורת ילדים, מזונות וחלוקת רכוש.

  רק לעתים נדירות מוצאים בני זוג שמתגרשים את כל מה שהם רוצים. לדוגמה, אחד מבני הזוג עשוי לקבל משמורת פיזית ראשית על הילדים, אך עשוי לקבל סכום מזונות נמוך בהרבה מהמבוקש; זה כמעט בלתי אפשרי להבדיל בין "המנצח" לבין "המפסיד", ולכן הניסיון "לנצח" הוא חסר טעם.

  שיקול דעת במהלך קבלת החלטות

  החלטות רבות שעשויות לשנות את החיים או להשפיע עליהם, מגיעות במהלך גירושין, ולכן חשוב להתייעץ עם עורך דין גירושין בראשון לציון. כך, לדוגמה, ייתכן שיהיה צורך להחליט אם למכור את בית המשפחה.

  מומלץ להתנגד לדחף לקבל החלטה מהירה רק כדי לסיים את התיק. בעת ביצוע בחירות חשובות, חיוני לקחת בחשבון את ההשלכות האפשריות.

  ציפיות הגיוניות

  בחלק מהמקרים, לבני זוג שמתגרשים יש מטרות שאינן הגיוניות לחלוטין או שאינן עולות בקנה אחד עם החוק.

  אם אתם מעוניינים שהליך הגירושין שלכם ייפתר במהירות, כדאי שתתייעצו עם עורכת דין מעיין סבג, שבקיאה בחוק ויש לה ותק של שנים רבות בליווי בני זוג בתהליכי גירושין, עד להשגת התוצאה המבוקשת והסבירה. בפגישת הייעוץ תקבלו הבנה מקיפה לגבי התוצאות האפשריות במקרה שלכם.

  עורך דין גירושין בראשון לציון

  קרדיט: קנבה

  עורך דין גירושין בראשון לציון – כל הסיבות

  גירושין היא אחת החוויות המאתגרות בחייו של אדם. זה לא רק מכביד מבחינה רגשית אלא גם כרוך במורכבויות משפטיות הדורשות עזרה מקצועית. התהליך עצמו הופך את הבחירה בעורך דין גירושין למכריעה ולכן חשוב שתבחרו נכון את עורך הדין שהולך ללוות אתכם במסע הרגיש והכואב הזה. עו"ד מעיין סבג מסבירה במאמר זה איך לבחור את עורך הדין המתאים לכם לתהליך הגירושין מתוך ניסיון עשיר שלה כעו"ד המתמחה בתחום, עוסקת בגישור ויו"ר וועדת משפחה בלשכת עורכי הדין. בואו לגלות איך לבחור את עורך הדין שיסייע לכם לשים את התקופה הזאת מאחוריכם.

  עורך דין גירושין – מאיפה מתחילים?

  לפני שאתם מתחילים בתהליך של חיפוש אחר עורך דין, עליכם להבין את הצרכים הספציפיים שלכם. האם יש ילדים מעורבים? האם יש כמות משמעותית של רכוש או נכסים אחרים שצריך לחלק? האם אתם ובני הזוג שלכם מסכימים על תנאים, או שסביר להניח שמדובר בגירושין במחלוקת? כל אחת מהשאלות הללו יכולה להשפיע על סוג עורך הדין שאתם הולכים לבחור בין אם זהו עורך דין גירושין בראשון לציון או בכל מקום אחר בארץ. חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים:

  • המלצות

  התחילו את החיפוש שלכם באיסוף המלצות מאנשים שאתם סומכים עליהם כמו חברים, משפחה או עמיתים שעברו חוויות דומות. בנוסף, מחקר אונליין יכול להיות נקודת התחלה טובה. חפשו עורכי דין עם חוות דעת מצוינות המתמחים בדיני משפחה או ליתר דיוק בדיני גירושין.

  • ניסיון ומומחיות

  בחירת עורך דין בעל ניסיון בדיני משפחה ישראליים היא קריטית. הם צריכים להיות בעלי הבנה מוצקה הן במשפט האזרחי והן בדין הדתי החל על המקרה שלך. אם התיק שלך כולל היבטים בינלאומיים, כגון צד אחד המתגורר בחו"ל או נכסים זרים, ודא שלעורך הדין שלך יש ניסיון בדיני משפחה בינלאומיים.

  תנו מקום לתחושת הבטן שלכם

  לאחר שצמצמתם את רשימת עורכי הדין הפוטנציאליים, קבעו פגישת ייעוץ ראשונית. במהלך פגישה זו, שאלו על הניסיון שלהם בטיפול בתיקי גירושין דומים לשלכם. שימו לב למיומנויות התקשורת שלהם ולגישתם למקרה שלכם. זכרו, עורך הדין הולך ללוות אתכם במסע הזה וחשוב שתהיה ביניכם כימיה טובה ותקשורת תקינה. לבסוף, סמכו על האינטואיציה שלכם כי עורך הדין שתבחרו יהיה מלווה שלכם באופן מאד אינטנסיבי במהלך תקופה מאתגרת. אתם צריכים להרגיש איתם בנוח, לסמוך עליהם ולהאמין שיש להם את כל היכולות להביא לתוצאות המקסימליות המיטביות כדי שתוכלו להתחיל את חייכם מחדש.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן