השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  עו"ד מעיין סבג נלחמת בשבילך

  בתהליך של גירושין חשוב שתהיה לצדך עורכת דין מנוסה בכל צעד.

  שמי מעיין, עורכת דין ומגשרת, סגנית יו"ר וועדת המשפחה בלשכת עורכי הדין, בעלת ניסיון נרחב בדיני משפחה, גירושין ומזונות.

  מומלצת על ידי רבים ומאמינה בשירות אישי מנצח.

  יחד נשמור על זכויותיך ומטרותייך:

  התקשרו עכשיו: 03-6133225

  משמורת

  סוגיית המשמורת כוללת בחובה קביעת זמני שהות של כל אחד מההורים עם ילדיהם. אם אין הסכמה בין ההורים, ההסדר ייקבע בהתאם לטענות הצדדים, לרצון הילד ולחוות דעת מומחים שיועברו לבית המשפט.

  מזונות

  המונח מזונות מתייחס בד"כ למזונות ילדים, אף על פי שלעתים בתיקי גירושין ייפסקו גם מזונות אישה. מדובר בסכום משמעותי בו יחויב אחד ההורים מדיי חודש על מנת לדאוג לרווחת ילדיו.

  שלום בית

  תביעה לשלום בית או הסכם שלום בית הם ניסיון שמבצע זוג, לאחר שמערכת היחסים ביניהם עלתה על שרטון במטרה לנסות ולשקם את היחסים ביניהם ולהשיב את חיי הנישואין שלהם למסלולם.

  גט וכתובה

  תביעות כתובה וגט מתבררות בבית הדין הרבני. תחת עילות מסוימות כל אחד מבני הזוג רשאי לפנות לבית הדין לצורך הגשת תביעת גירושין על מנת לפרק את הנישואין. כמו כן, האישה יכולה לתבוע מהבעל את הסכום שנקבע בכתובה בעת נישואיהם.

  רכוש

  סיום הנישואין גורר עמו מחלוקות רכושיות שונות. בית המשפט יקבע כיצד ההון והנכסים שצברתם במהלך חיי הנישואין ולפניהם, יחולקו ביניכם, בהתאם לקבוע בחוק.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן