השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  מחשבון מזונות

  פיתחנו עבורכם מחשבון מתקדם המאפשר לקבל הערכה על גובה המזונות שתידרשו לשלם או שתוכלו לקבל. מחשבון המזונות מבוסס על פסיקות עדכניות של בתי המשפט.

  חשוב להדגש כבר בשלב זה כי הסכום נתון לשינויים וכי המחשבון נועד על מנת לתת סדר גודל. המזונות עצמם נקבעים על פי החלטת השופט ותלויים בפרמטרים נוספים. אין לראות באמור ייעוץ משפטי או התחייבות כלשהי.

  האם דמי המזונות יקבעו אך ורק לפי הנוסחה הזו?

  לצורך מענה ישיר ואמיתי לשאלה זו, ניתן לצטט ישירות את פסק הדין של בית המשפט העליון בנושא:

  "אין מדובר בקביעת נוסחאות אריתמטיות נוקשות הקושרות בין הכנסות ההורים והיקף המשמורת הפיזית המסורה לכל אחד מהם לבין שיעור המזונות. פסיקת המזונות לעולם לא תסמוך אך על "המספרים היבשים" – אם לעניין נתוני ההשתכרות של ההורים, אם לעניין יחס השהייה אצל כל אחד מהם. בטרם יפסוק באופן סופי את סכום המזונות על בית המשפט להוסיף ולהתבונן היטב על התא המשפחתי שלפניו ועל נסיבותיו הפרטניות, ולהבטיח את חלוקת הנטל ההולמת ביותר תנאים אלה. הקביעה תהיה נטועה תמיד במכלול נסיבות העניין, כששיקול העל המנחה אותה הוא טובת הילד ורווחתו בבתי שני ההורים".

  אילו פרמטרים המחשבון משקלל?

  המחשבון נועד לתת הפשטה על מנת להיות נגיש לאנשים ללא רקע משפטי ומשקלל את הפרמטרים העיקריים לפיהם נקבעים דמי המזונות:

  1. הכנסות שני ההורים.
  2. עלות מדור ואחזקה של כלל הקטינים.
  3. חלוקת הלינות בין ההורים.
  4. מספר הילדים וצרכיהם.

  המחשבון תואם את פסיקת בתי המשפט למשפחה לילדים מעל גיל 6.

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן