השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  מורן, שומרון

  עו"ד מעיין היא הרבה יותר מעו"ד. דוקא בתקופה כזאת מורכבת ריגשית חשוב שתהיה לידי חברה. אחת שקל לחשוף בפניה את הדברים הכי אישיים ואינטימים ויחד עם זאת- שתדע להוביל במקצועיות ורגישות ובדרך הנכונה לכל אחד ואחת. כשהגעתי למעיין לחוצה ומבולבלת הרגשתי שאני בידיים טובות ותומכות כבר בשיחה הראשונה. יש מי שדואג לצדק ולאיטרסיים שלי לצאת לפועל ובעיקר מסדרת לי את הכל בראש תוך כדי הפחתת הלחץ והחששות. מרגישה שהיא נשלחה אליי משמיים ובדיוק בזמן. תודה! ♥

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   מתי והאם צריך עורך דין משפחה?

   עורך דין לענייני משפחה הוא האיש המתאים לפנות אליו במגוון סוגיות הקשורות בדיני המשפחה.

   במידה ואתה מחפשים ייצוג, ייעוץ, נמצאים בצומת דרכים או לפני הליך משפטי, רצוי שתפנו בהקדם לעורך דין על מנת לבחון את מצבכם ואת האפשרויות שלכם.

   בין אם מדובר בתחום הגירושין, העזבונות, חוזים או תחומים אחרים בדיני משפחה, רצוי לפנות לייעוץ אצל עורך דין על מנת שיכוון ויסייע לקבל את התוצאות הרצויות.

   קבלת החלטות כבדות משקל בתחום המשפחה ללא ייעוץ משפטי מקצועי עלולה להתברר כטעות יקרה, לפעמים כזאת שלא ניתן לחזור ממנה. ייצוג עצמאי אולי נראה כמו פתרון שיכול לחסוך את שכר הטרחה של עורך הדין, אך היא צפויה לעלות ביוקר ולהביא תוצאות עגומות בסיום המשפט, רחוקות שנות אור מהתוצאות שיכול היה להשיג עורך דין משופשף.

   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן