השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית

  גירושין בהסכמה

  לאחר ההחלטה על כניסה להליך גירושין, המרכיב החשוב ביותר הינו אופן ביצוע הגירושין. ניתן לבצע גירושין ״מכוערים״ וניתן לבצע גירושין בהסכמה ובנועם, ולעיתים אף לשקם את התא המשפחתי במסגרת הליך שלום בית.

  חשוב להכיר את הצורות השונות לבצע גירושין בצורה נעימה, וכך לצמצם עד כמה שניתן את המחלוקות בין בני הזוג. המשיכו לקראו כדי ללמוד על האפשרויות הניצבות בפניכם!

  הסכם שלום בית – ניסיון אחרון לשיקום התא המשפחתי

  התפקיד של הסכם שלום בית הוא לנסות להגיע לפתרון במשבר שנוצר בזוגיות, וכך לשקם את התא המשפחתי. לאחר הסכמה להגיע לשלום בית, בני הזוג עורכים ביניהם הסכם אשר מסדיר את התפקידים השונים של בני הזוג ואת האחריות שכל אחד ייטול על עצמו, לרבות חלוקת הטיפול בילדים ועוד. ברוב המקרים ההסכם כולל פירוט מסודר של הסוגיות אשר גרמו למשבר בזוגיות מלכתחילה, אשר מתקווה יתוקנו באמצעות ההסכם. בחלק מהסכמי שלום הבית בני הזוג מכלילים תניה בהסכם לפיו יבצעו גירושין בהסכמה ככל שאחד הצדדים יפר את ההסכם.

  חשוב לזכור! למרות שמדובר בהליך חיובי ברובו, חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בענייני גירושין על מנת לוודא שההסכם הוא שוויוני ואינו פוגע באופן בלתי הוגן באחד מבני הזוג.

  גירושין באמצעות מגשר – למי התהליך נועד?

  כאשר בני הזוג מקיימים שיח פתוח וכנה ביניהם, והחליטו לבצע גירושין באופן מוסכם, אפשר לפנות ליצירת הסכם גירושין באמצעות מגשר. תפקיד המגשר הינו למצוא את עמק השווה, כאשר באמצעות שיח פתוח ויצירת תשתית לפשרות וויתורים הדדיים, ניתן ליצור הסכם גירושין שכולם יהיו מרוצים ממנו.

  היתרון המשמעותי של גירושין בהסכמה הינו בהשוואה לחלופה. הליך גישור הינו קצר מאוד, ויכול להסתיים בשבועות ספורים, זאת בהשוואה לתביעת גירושין שיכולה להתנהל לאורך שנים. בהשוואה לתביעת גירושין, גירושין באמצעות מגשר מאפשרים חסכון רב בעלויות משפטיות, ובנוסף, וכנראה החשוב מכל – במניעת סכסוכים בין בני הזוג.

  הליך גירושין בהסכמה נועד לבני זוג אשר מסוגלים, באופן לא מפתיע, להגיע להסכמה ביניהם. ככל שניתן לקיים תקשורת פתוחה וחיובית, עריכת הסכם גירושין באמצעות מגשר יכולה להיות הפתרון הטוב ביותר לשני הצדדים.

  לאן פונים לסיוע משפטי?

  שוקלים להתחיל הליך גירושין? אל תישארו לבד!

  עורכת הדין מעיין סבג מייצגת לקוחות רבים במגוון רחב של תחומים בדיני המשפחה בכלל ובדיני הגירושין בפרט, ומייצגת את לקוחותיה בהצלחה רבה ולשביעות רצונם המלאה.

  צרו קשר ונדאג לייצוג זכויותיכם!

  שאלות ותשובות בנושא גירושין בהסכמה

  1. האם תמיד כדאי לבצע גירושין בהסכמה?

  ככלל גירושין בהסכמה מהווים תהליך פשוט יותר אבל הוא לא מתאים לכולם. כנסו לאתר כדי לדעת אם ההליך מתאים לכם!

  2. מה הדרך הזולה ביותר להתגרש?

  באופן כללי, ככל שהגירושין מתבצעים בהסכמה, הדבר מוביל לחסכון בעלויות, אבל חשוב להכיר את הדרכים השונות להתגרש כדי לדעת מה מתאים לכם. המשיכו לקרוא כדי להכיר את ההליכים השונים!

  3. האם אפשר להתגרש ללא ייצוג משפטי?

  באופן כללי, הליך גירושין עלול לגרור השלכות לשארית חייכם. חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בדיני גירושין שידאג למיצוי זכויותיכם. כנסו לאתר כדי לראות מה עורך דין גירושין יעשה עבורכם!

  4. איך אפשר להפחית את גובה מזונות הילדים?

  יש סוגי מזונות שאפשר להפחית מהם באמצעות שינוי יחסי המשמורת בין ההורים. חשוב להכיר את סוגית המשמורת לעומק כדי להבין מה הכי נכון עבורכם. כנסו לאתר כדי להמשיך ללמוד!

  השאירו פרטים לשיחת ייעוץ אישית
   קידום עורכי דין קידום עורכי דין
   דילוג לתוכן